27.03.2013

TREND: Festival Style/Girl

Festival sezonu yaklaşırken stiline de bir göz atıp ilham almakta fayda var. Tarifi veriyorum:

Malzemeler:

-Maxi etekler, maxi elbiseler,mini şort ve elbiseler
-Crop-top üstler,gömlekler
-Botlar, püsküllü çizmeler, sandaletler
-Güneş gözlüğü
-Şapkalar ve saç bantları
-Şallar
-Büyük çantalar
-Fotoğraf makinası

Yapılışı:

Müzik dinlemek özgürleştirir. Özgür olmak da bence içinde rahat hissettiğin kıyafetleri giymekle başlıyor, festivale giderken. Bu yüzden  gardrobumuza bakıyoruz; aaa maxi etek varmış üzerine askılı bluz onun üstüne de yeleğimizi geçiriyoruz. Hava durumu güneşli diyor o zaman neden sandaletlerimizi giymeyelim! Yoksa yağacak gibi mi? Botlarımızı aldık tamam. Diğer alternatifimiz oldukça sık tercih edilen ve rahat hareket etmemizi sağlayan şortlar. Bırak saçların  yataktan kalktığın gibi kalsın hem bak kahvaltıya vakit kaldı. Saç bandını tak araya da bir kaç örgü serpiştirdin mi festivalin en havalı kızı olmaya hazırsın.Son olarak, tulum giymek pişmanlıktır. :)

Bana kalsa ben yazar dururum :) Biz en iyisi festival kızlarının stillerine bakalım."Ay ben yataktan kalktığım saçlarımla gidemem" diyorsanız eğer, festival kızlarının bir diğer sevdiği saç stili olan örgülü saç stilini uygulayabilirsiniz.


  Bu saç bantlarından evde kolayca yapabilirsiniz de.

Pinterest'ta ya da Google'da "hair tutorial" olarak aratırsanız bu tarz bir çok saç yapımı görseli ya da videosu bulabilirsiniz.

Şimdiden iyi eğlenceler!

1 yorum:

  1. çok hoş :)
    saç modelleri yapmayı Allahtan kendi kendime becerebiliyorum.

    YanıtlaSil